Přijďte s dětmi na nábor! | SK Slavia Praha
Více

Přijďte s dětmi na nábor!

Stejně tak jako na podzim, tak i na jaře budou nábory do akademie probíhat v partnerských klubech. Neváhejte a registrujte se s dětmi na nábor!

S jarní částí sezony přicházejí také nábory do mládežnické akademie. Jak už tomu bylo na podzim, tak i na jaře budou všechny nábory probíhat pouze v partnerských klubech, s tím, že děti budou následovně také v tomto partnerském klubu i pod vedením trenérů SK Slavia Praha trénovat.

V jarní části přicházíme se čtyřmi náborovými termíny ve třech partnerských klubech a jsou určené pro děti v letech narození 2013 - 2019.

Nábory budou probíhat pod vedením trenérů SK Slavia Praha, kteří působí v daných partnerských klubech. Pro lepší organizaci se prosíme na nábory registrujte skrze náš registrační formulář.

V případě klubu FC Háje Jižní Město se registrujte zde.

Aktuálně

Slavia je v TOP HOTELu Praha jako doma

29. 5. 2024
SK Slavia Praha využívá služeb wellnessu v TOP HOTELu Praha. Pravidelné návštěvy týmu dorostenek jsou nedílnou součástí relaxačního programu.

Nové permanentky v prodeji od 10. června

29. 5. 2024
Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje online 10. června 2024. Přečtěte si kompletní informace k prodeji a další užitečné informace pro držitele permanentních vstupenek v sezoně 2024/2025 v podrobném článku.

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Další články