Béčko porazilo Neratovice | SK Slavia Praha

Béčko porazilo Neratovice

Slávistická juniorka sehrála o víkendu další přípravné střetnutí na jarní část České fotbalové ligy. Tentokrát se B-tým střetl s Neratovicemi a po bezbrankovém poločasu zvítězil přesvědčivě 3:0. Branky vstřelili po přestávce Petr Musil, Radek Sláma a Tomáš Jirásek.

„Hráli jsme v poměrně slušném tempu, měli jsme hezké akce, kazili jsme však ve finální části. Ve druhém poločase soupeř prostřídal a také kondičně odpadl, takže jsme se více prosazovali. Šli jsme za vítězstvím, s nasazením a přístupem hráčů jsem spokojen," uvedl trenér Pavel Trávník.

Slavia B - Neratovice 3:0 (0:0)
Branky: 52. Musil, 67. Sláma z pen., 74. Jirásek
Sestava Slavie: Slavík - Parys (46. Borovský), Vondráček (46. Dubský), Studík, Zachariáš - Kratochvíl, Kotrba, Musil, Sláma - Bálek, Dejmek (46. Jirásek)