Pokyny pro fanoušky cestující do Londýna | SK Slavia Praha
Více

Pokyny pro fanoušky cestující do Londýna

PRAHA – Tottenham Hotspur žádá naše fanoušky cestující do Londýna na odvetu prvního kola Poháru UEFA o dodržení bezpečnostních pokynů. Do hlediště není povoleno vnášet jakoukoliv pyrotechniku, kdokoliv ji bude mít u sebe, bude zatčen policií.
PRAHA – Tottenham Hotspur žádá naše fanoušky cestující do Londýna na odvetu prvního kola Poháru UEFA o dodržení bezpečnostních pokynů. Do hlediště není povoleno vnášet jakoukoliv pyrotechniku, kdokoliv ji bude mít u sebe, bude zatčen policií. Určitě by bylo velice nerozumné si cestu do Londýna takovým způsobem zkazit. Do hlediště je možné přinést bubínky a malé fotoaparáty, pozor, videokamery ale povoleny nejsou.

Jak se dostanete na stadion:
Autem: stadion je na A1010 (Tottenham High Road), nachází se míle jižně od okruhu A406 (North Circular). Na A406 se snadno dostanete ze silnice A406 z křižovatky 15 (Junction 15) a ze silnice A10. M25 je vzdálená asi 15-20 minut od stadionu. Pokud pojedete z City, jeďte po A10 do Bruce Grove a pak rovnou na A1010.
Z letiště: Stansted je 30 minut od stadionu, je možné jet přímou vlakovou linkou na Tottenham Hale. Z letiště Heathrow je stadion vzdálen asi 90 minut.
Vlakem: Nádraží White Hart Lane je pět minut chůze od stadionu. Vlakem na White Hart Lane se dá dostat z centra přímo ze stanice Liverpool Street, nebo metrem po Victoria Line dojet na stanici Seven Sisters, tam přestoupit na vlak a pak ještě 2 stanice na White Hart Lane. Ze stanice Seven Sisters jede i autobusová linka.

(Detailnější pokyny v angličtině najdete na přiloženém snímku, který jsme dostali od Tottenhamu.)

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články