Fotbalisté na los nežehrali | SK Slavia Praha
Více

Fotbalisté na los nežehrali

PRAHA - Pak že se do stejné řeky dvakrát nevkračuje - Slavia v Poháru UEFA potká hned tři týmy, se kterými v nedávné minulosti hrála. „Na Žilinu i na Ajax máme příjemné vzpomínky, určitě nám to budou chtít vrátit, ale přesto si myslím, že můžeme být s losem spokojení," uvedl Vladimír Šmicer...
PRAHA - Pak že se do stejné řeky dvakrát nevkračuje - Slavia v Poháru UEFA potká hned tři týmy, se kterými v nedávné minulosti hrála.„Na Žilinu i na Ajax máme příjemné vzpomínky, určitě nám to budou chtít vrátit, ale přesto si myslím, že můžeme být s losem spokojení," uvedl Vladimír Šmicer, kterého evidentně potěšilo, že se setká s Aston Villou. „Z hlediska postupu to nebude jednoduché, ale každopádně se na všechna utkání těšíme," dodal střelec dvou brankek z Letné.

Také Marek Suchý byl spokojený. „Je to skvělá skupina, na Ajax máme výborné vzpomínky, i když jsme v Hamburku prohráli, tak jsme pak postoupili do vyřazovací části. Na utkání s Ajaxem vzpomínají v tom nejlepším určitě i naši fanoušci," uvedl Marek Suchý.

Ericha Brabce potěšilo, že tým nečeká daleké cestování. „Se Žilinou to byly těžké zápasy, aspoň, že už nemají Kuciaka," usmál se. „Věřím, že to budou atraktivní soupeři také pro naše diváky," dodal náš kapitán.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články