S Fanklubem do Českých Budějovic | SK Slavia Praha
Více

S Fanklubem do Českých Budějovic

Autobus bude vypraven, přihlašování probíhá do naplnění kapacity!

Fanklub Slavie pořádá autobusový výjezd do Českých Budějovic (neděle 9.11. 20:00). Pro členy Fanklubu je cena za hubičku, pro nečleny je připravena akce - kdo byl v Mladé Boleslavi s Fanklubem, jede o 100 Kč levněji!

 

Cena se vstupenkou: 150 Kč pro členy Fanklubu a FO, 250 Kč pro nečleny, kteří byli v Mladé Boleslavi s Fanklubem, 350 Kč pro ostatní nečleny. Vstupenka v hodnotě 120 Kč je pro všechny účastníky zajištěna. Vypraveny budou maximálně dva autobusy. Kapacita sektoru je cca 250 míst.

Sraz: Eden u McDonalda, čas: 16:15. Odjezd po ihned odbavení. Předpokládaný návrat 1:15.

 

Přihlášky posílejte na email fanklub@slavistickenoviny.cz, případné informace u pana Šubrta na číslo 602 660 488 (ve všední den pouze ve večerních hodinách). V přihlášce uveďte jméno, zda jste či nejste členem Fanklubu, mobilní číslo a datum narození. V případě náhlé neúčasti se prosím předem omluvte, jinak dostanete "žlutou kartu".

 

Při odbavení všichni účastníci předloží doklad totožnosti, členství ve Fanklubu bude ověřeno dopředu, nebude tedy výslovně nutná kartička. Během výjezdu je v platnosti přepravní řád, který účastníci v autobuse podepíšou.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články