Béčko v Plzni bez branek | SK Slavia Praha
Více

Béčko v Plzni bez branek

PRAHA – Slávistická juniorka nedokázala na hřišti Plzně skórovat a ze západu Čech si veze bod za remízu 0:0.
PRAHA – Slávistická juniorka nedokázala na hřišti Plzně skórovat a ze západu Čech si veze bod za remízu 0:0.

Za béčko odehrál padesát minut uzdravený Ronald Šiklič, v 50. minutě ho vystřídal Šimeček. Z áčka nastoupili kromě chorvatského obránce ještě Vácha, Vorel a Kindel.

„Do utkání jsme vstoupili aktivně, prvních 25 minut jsme byli lepší než domácí, poté se hra vyrovnala. Nastoupili jsme ve stejném rozestavení jako minulý týden, tedy 4-3-3, dostávali jsme se do slibných šancí, ale chybělo nám přesnější zakončení,“ řekl k prvnímu poločasu trenér Miroslav Janů.

„Druhý poločas jsme začali opět aktivně, dostali jsme se i do dvou šancí, Plzeň zachránil gólman. Vzadu jsme se dopustili dvou hrubých chyb, podržel nás Vorel. Dvacet sedm minut před koncem byl vyloučen Rodrigues a domácí se zatáhli před pokutové uzemí, bránili nerozhodný výsledek. My jsme se těžko prosazovali, nenašli jsme recept na jejich zhuštěnou obranu,“ hodnotil druhou půli.

„Měli jsme tu vyhrát, chybělo nám ale finální zakončení,“ zakončil svůj komentář náš kouč.

Plzeň B – Slavia B 0:0
Plzeň: Houdek - Šmejkal, Bauer, Mandous, Hochmeister, Leitl (79. Blažek), Krbeček, Rodrigues, Dvořák, Lecjaks, Presl (84. Matas)
Slavia: Vorel - Kindel, Jan Hošek, Kobler, Šiklič (52. Šimeček) - Javorek, Cissé, Held - Vácha (71. Gulajev), Novotný (81. Petr Hošek), Černý
ŽK: Leitl – Cissé
ČK: 63. Rodrigues

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články