V Poháru ČMFS se Zlínem | SK Slavia Praha
Více

V Poháru ČMFS se Zlínem

PRAHA - Slavia se ve čtvrtfinále Poháru ČMFS utká se Zlínem. Rozhodl o tom los. První utkání sehraje mistrovský tým ve Zlíně, odveta bude v Edenu. Hraje se 8. a 22. dubna. Další dvojice: Teplice - Liberec, Slovácko - Ostrava, Sparta - Plzeň.
PRAHA - Slavia se ve čtvrtfinále Poháru ČMFS utká se Zlínem. Rozhodl o tom los. První utkání sehraje mistrovský tým ve Zlíně, odveta bude v Edenu. Hraje se 8. a 22. dubna. Další dvojice: Teplice - Liberec,Slovácko - Ostrava,Sparta - Plzeň.

Davida Hubáčka los docela potěšil. "Je to zajímavější, když se hraje na dvě kola, v Edenu bude mít Pohár ČMFS premiéru. Navíc se domů do Zlína samozřejmě vždycky rád podívám, to je příjemná cesta," řekl nám slávistický obránce, který je zlínským rodákem.

Také semifinále Poháru ČMFS se bude losovat.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články