František Dřížďal opět ve hře | SK Slavia Praha
Více

František Dřížďal opět ve hře

PRAHA/STRAHOV - Po dlouhé době naskočil František Dříždal k soutěžnímu utkání, za naši juniorku odehrál celých devadesát minut proti Spartě Krč. Třicetiletý obránce si na tréninku po utkání s Libercem 13. dubna 2008 utrhl Achillovu šlachu na pravé noze.

PRAHA/STRAHOV - Po dlouhé době naskočil František Dříždal k soutěžnímu utkání, za naši juniorku odehrál celých devadesát minut proti Spartě Krč.

Třicetiletý obránce si na tréninku po utkání s Libercem 13. dubna 2008 utrhl Achillovu šlachu na pravé noze. Ihned se podrobil operaci, rekonvalescence trvala skoro půl roku, 8. října poprvé trénoval s týmem.

Jak byste zhodnotil zápas?

„Hrálo se na těžkém terénu, ale pro obě mužstva byly podmínky stejné. Měli jsme se s tím vypořádat líp, hráli jsme doma, Krč nepředvedla moc dobrý výkon. Měli jsme hrát více kombinačně.“

A jak hodnotíte svůj výkon?

„Hrál jsem po dlouhé době a se svým výkonem nejsem spokojen. Čekal jsem, že to bude lepší, ještě na sobě musím hodně pracovat. Snad to bude už jen lepší.“

Nebál jste se chodit do soubojů?

„Trochu jsem se bál, myslel jsem na to, zbytečně jsem si to tím komplikoval, že jsem ty souboje pak díky tomu prohrával, protože jsem pak musel tím víc bojovat. Na tréninku to tak není, ale pak přijde zápas, to je něco jiného. Snad to bude příští týden lepší, jestli mě teda trenér nominuje (směje se).“

Takže ještě pár zápasů budete hrát za béčko?

„Určitě, s áčkem budu trénovat, ale pokud mi dá trenér Janů šanci, rád bych nastoupil k pár zápasům za juniorku, abych ten svůj herní projev vylepšil.“

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články