Jak se vedlo soupeřům v Poháru UEFA | SK Slavia Praha
Více

Jak se vedlo soupeřům v Poháru UEFA

Aston Villa prohrála doma s Middlesbrough, když se tentokrát trefil střelec nestřelec z Edenu Sidwell, ale jenom odpověděl na první gól Sanliho, Aston Villa pak dvě minuty před koncem přišla i o bod, když Sanli přidal po obrovské chybě Sidwella druhý gól hostů.
Aston Villa prohrála doma s Middlesbrough, když se tentokrát trefil střelec nestřelec z Edenu Sidwell, ale jenom odpověděl na první gól Sanliho, Aston Villa pak dvě minuty před koncem přišla i o bod, když Sanli přidal po obrovské chybě Sidwella druhý gól hostů. MŠK Žilina vyhrála snadno venku v Nitře, do sítě domácích namířil také náš bývalý obránce Ondřej Šourek. Ajax vyhrál nad Spartou Rotterdam 5:2, ale přišel o Huntelaara, který si podvrtnul kotník. V Ajax aréně bylo 45 tisíc diváků.Hamburk doma vyhrál 2:1 nad Dortmundem a je v tabulce čtvrtý.


Aston Villa – Middlesbrough 1:2 (1:1)

Branky: 37. Sidwell – 34. a 88. Sanli
Aston Villa: - Friedel - Cuellar, Davies, Laursen,Shorey (70. Harewood)- Reo-Coker, Sidwell, Barry, Milner- Agbonlahor, Ashley Young.
Diváci: 36,672


FC Nitra - MŠK Žilina 0:2 (0:1)
Branky: 45. Šourek, 58. Štrba
Žilina: D. Perniš - Pekarík, Šourek, Vomáčka, Tesák - Vladavič (86. Piaček), Zd. Štrba, Pečalka, Jež - Štyvar (75. Karoglan), Rilke (78. Martin Ďurica) Žilina je v tabulce druhá.


Ajax – Sparta Rotterdam 5:2 (3:0)
Branky
: 15. Huntelaar, 21. Suárez, 41. Sno, 74. Berkicoglu, 84. Leonardo – 56. John, 88. Rose
Ajax: Vermeer – Oleguer (69. Schilder), Vermaelen, Emanuelson, Van der Wiel, Vertonghen, Gabri, Barkircioglu, Lindgren -. Huntelaar (38. Sno), Suárez (80. Leonardo) Ajax už je v tabulce druhý, má stejně bodů jako první Alkmaar.


Hamburger SV – Dortmund 2:1 (2:0)
Branky:9. Petric 33. Olic – 48. Hajnal

Hamburger SV: Rost - Boateng, Reinhardt, Mathijsen, Aogo (80.Jansen) - Benjamin (58.Pitroipa), Alex Silva - Olic, Jarolim, Trochowski - Petric (87.Guerrero) Hamburk je v tabulce čtvrtý.

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články