Z Plzně pouze bod | SK Slavia Praha
Více

Z Plzně pouze bod

PRAHA - Fotbalistky Slavie si vezou z Plzně pouze bod za remízu 1:1. Jedinou branku vstřelila Pěničková. Slávistky tak přezimují na druhém místě.

PRAHA - Fotbalistky Slavie si vezou z Plzně pouze bod za remízu 1:1. Jedinou branku vstřelila Pěničková. Slávistky tak přezimují na druhém místě tabulky.

Juniorky svůj souboj o první místo nezvládly a prohrály 1:2, přestože remíza by zřejmě byla zasloužená. Jedinou branku vstřelila Plzáková.

Plzeň - Slavia 1:1 (0:1)

Slavia: Zbořilová - Kulichová (34. Burešová), Králová, Pincová, Benýrová - Tomášková, Budošová, Pěničková, Krůzová - Holečková, Divišová

Branky: 51. Marková - 23. Pěničková

ŽK: 18. Malátová, 40. Hanžlová, 85. Marková - 70. Krůzová, 72. Budošová

Juniorky:

Plzeň - Slavia 2:1 (2:0)

Slavia: Jindráková - Marková (41. Kuklová), Čmakalová, Beránková, Dvořáková - Komárková, Nováková, Bělohlávková, Vytásková (58. Ondrášková), Plzáková - Burešová (31. Necidová)

Branky: 9. Mikysková, 12. Malinová - 53. Plzáková

Více na www.slavistickenoviny.cz

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články