A - žáci se zúčastnili evropského finále v Belgii | SK Slavia Praha
Více

A - žáci se zúčastnili evropského finále v Belgii

PRAHA/GENK - A - žáci (ročník 1994) se zúčastnili ve dnech 21.5. - 25.5. v belgickém Genku dílčího evropského finále NIKE cupu. Mužstvo vedené trenéry Vyhnalem a Ottem skončilo v turnaji na 6. místě a o kousek jim unikl postup do dalších bojů.
A - žáci (ročník 1994) se zúčastnili ve dnech 21.5. - 25.5. v belgickém Genku dílčího evropského finále NIKE cupu. Mužstvo vedené trenéry Vyhnalem a Ottem skončilo v turnaji na 6. místě a o kousek jim unikl postup do dalších bojů.

Skupina C

Slavia – Jagiellonia Bialystok ( Polsko )
1:0 ( Červený )

Slavia – Liepajas Metalurgs ( Litva )
2:0 ( Hrubý , Hannich )

Slavia – FC Maribor ( Slovinsko )
1:1 ( Červený )

Slavia – Hapoel Haifa ( Izrael )
2:1 ( Hrubý , Šonka )

Čtvrtfinálová skupina

Slavia – MTK Budapešt ( Maďarsko )
0:0

Slavia – AFC Amsterdam ( Holandsko )
2:0 (Červený 2)

Slavia – KVC Westerlo ( Belgie )
0:1

o 5. - 6. místo
Slavia
– Austria Vídeň ( Rakousko )
0:3


Hodnocení trenérů: „Kluci podali na celém turnaji super výkony a jen jeden zápas nás dělil od finále a gól od souboje o 3. místo. Tak to už na turnajích ale chodí. Kluci si sáhli na dno sil a zjistili, že mohou porazit kohokoliv na světě.“

Hráči: Voska Ondřej, Řehák Josef - Pachl Jakub, Duga Denis, Svoboda Matěj, Bady Daniel, Jeřábek Adam, Červený David, Hrubý Robert, Verner Miroslav, Týfa Erik, Drobílek Filip, Šonka Jakub, Vostárek David, Peterka Jan, Hannich Jan

Trenéři: Pavel Vyhnal, Jaroslav Ott
Vedoucí: Šimkovský Pavel


Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články