Program mistrovských oslav! | SK Slavia Praha
Více

Program mistrovských oslav!

EDEN – V sobotu už podruhé zažije nový slávistický stadion mistrovské oslavy. Slavnostní předání poháru bude unikátně na středu hrací plochy, tak aby jej všichni mohli co nejlépe sledovat a užít si ho.
EDEN – V sobotu už podruhé zažije nový slávistický stadion mistrovské oslavy. Slavnostní předání poháru bude unikátně na středu hrací plochy, tak aby jej všichni mohli co nejlépe sledovat a užít si ho. Hráči jsou u vás blízko, proto vás Slavia i naši fotbalisté prosí, abyste nevstupovali na hrací plochu a celý ceremoniál nepokazili.

Slavia je vám vždy nablízku, o možnost setkání s hráči a pořízení památečních fotografií určitě nepřijdete. Užijme si mistrovské oslavy ve stylu vyspělých fotbalových zemí!

Česká televize bude z Edenu zařazovat aktuální vstupy a bude přímým přenosem přenášet závěrečný ceremoniál.

„Diváci nevnikli na hrací plochu při minulých oslavách v Edenu ani na Viktorii Žižkov, proto také zástupci ČMFS souhlasili s přesunutím ceremoniálu na hrací plochu, kde probíhá v západních zemích,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal.

„Brány stadionu se otevřou dvě hodiny před výkopem, diváci by určitě měli přijít do hlediště včas, přibližně ve 14:15 uvidí symbolické přivitání mistrovského poháru, určitě si nezapomeňte vzít fotoaparáty,“ prozrazuje slávistický tiskový mluvčí.

Slávistický kotel vyzývá všechny návštěvníky sobotního utkání, aby na zápas přišli v klubových barvách! Bylo by hezké, kdyby červenobíle nezářil jen slávistický kotel, ale celý stadion! Pokud nemáte dres, vezměte si například bílé nebo červené tričko, halenku či bundu!

Při přípravě oslav vyšla Slavia vstříc přáním a nápadům našich fanoušků, tak, aby atmosféra na stadionu byla taková, jakou ji vytvářejí celou sezonu. Fanoušci sami se na celém programu budou podílet!

před zápasem
13:00 otevření bran stadionu
13:30 – utkání minižáků
14:15 symbolické přivítání mistrovského poháru – připravte se na překvapení!
14:25 – hráči přicházejí na rozcvičku – přivítejme Mistry!
14:50 předzápasové choreo
15:00 začátek zápasu
15:45 poločasový zápas žáků

po zápase
- děkovačka u kotle
- pozdravení tribun
- slavnostní předávání medailí na pódiu ve středu hrací plochy
- předání mistrovského poháru
- krátké oficiální fotografování
- kolečko s pohárem kolem tribun

po ceremoniálu - pódium u trati u vchodu č. 4
- setkání s korunovanými mistry na pódiu, doprovod skupina Baraki

Na pokladnách je stále dostatek vstupenek - neváhejte, mistrovské oslavy na obrazovkách neuvidíte, a stejně by to nestálo za to, přijďte na stadion a pomozte vytvořit nezapomenutelný slávstický den.

Článek Ultras k tomuto zápasu s Libercem

 


Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články