Michal Vorel definitivně v Mladé Boleslavi | SK Slavia Praha
Více

Michal Vorel definitivně v Mladé Boleslavi

PRAHA - Brankář Michal Vorel přestupuje do Mladé Boleslavi, kde podepsal dvouletou smlouvu. Na konci tohoto týdne dostal od Slavie povolení nastoupit v testovacích zápasech za Mladou Boleslav...
PRAHA - Brankář Michal Vorel přestupuje do Mladé Boleslavi, kde podepsal dvouletou smlouvu. Na konci tohoto týdne dostal od Slavie povolení nastoupit v testovacích zápasech za Mladou Boleslav.

Michal Vorel přišel do našeho klubu v lednu 2006 z Jihlavy.V Gambrinus lize odchytal ve Slavii třiatřicet zápasů, nastupoval také v Poháru UEFA – například v zápase v Palermu, v brance byl také v Lize mistrů, když vychytal čisté konto v domácím zápase proti Arsenalu.

V roce 2008 získal ve Slavii mistrovský titul, v této sezoně nastoupil v šesti ligových zápasech. Na podzim 2009 chytal pouze za slávistickou rezervu. Během jarní sezony byl na hostování v druholigové Dukle Praha.

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články