Riste Naumov je po operaci zlomené nohy | SK Slavia Praha
Více

Riste Naumov je po operaci zlomené nohy

EDEN/SYNOT TIP ARENA – Slávistický útočník Riste Naumov je po operaci zlomené nohy, kterou absolvoval ještě v sobotu večer v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích.
EDEN/SYNOT TIP ARENA – Slávistický útočník Riste Naumov je po operaci zlomené nohy, kterou absolvoval ještě v sobotu večer v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích.

„Riste Naumov měl zlomenou holenní i lýtkovou kost na pravé noze. Do nohy mu byl zaveden zpevňovací kovový materiál. Operace proběhla bez problémů, nyní dostává tišící léky na bolest a má nařízený klidový režim v nemocnici, kde bude nejméně do konce příštího týdne,“ oznámil slávistický tiskový mluvčí Ondřej Zlámal.

„Samozřejmě, že Risteho čeká dlouhá doba rekonvalescence, bude mít nejméně tři měsíce berle, nohu bude moci plně zatěžovat asi až po čtvrt roce. Bez fotbalu bude nejméně půl roku, ale délka léčení může být i celý rok,“ dodal slávistický tiskový mluvčí.

Riste Naumov se zranil při utkání s Teplicemi po střetu s Martinem Kleinem. Z hrací plochy musel být vzhledem k povaze zranění odvezen sanitkou, zraněnou nohu mu lékaři zabezpečili vakuovou dlahou, dostal tišící léky na bolest.

Riste děkuje všem přátelům a fanouškům za podporu, kterou mu poslali prostřednictvím webových stránek i sms zpráv. Za všechny slávististy mu přejeme, aby tuto těžkou životní a sportovní situaci zvládl a mohli jsme ho znovu přivítat na stadionu v našem slávistickém týmu.

Pokud chcete poslat Ristemu nějaký vzkaz, udělejte to prosím v diskusi k tomuto článku, až to bude možné, vaše vzkazy mu předáme.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články