Velká jarní SMS soutěž o ceny! | SK Slavia Praha
Více

Velká jarní SMS soutěž o ceny!

Běží 4. kolo soutěže!
SYNOT TIP ARENA/EDEN - V pondělí 29. března odstartovalo čtvrté kolo Velké jarní SMS soutěže. Soutěžní otázka pro tento týden zní: Ve kterém roce Slavia ve finále domácího poháru porazila Spartu 2:1 a vybojovala tak potřetí ve své historii Pohár ČMFS?

Vybírat můžetete z následujících možností: A) 2001, B) 2002 a C) 2003. SMS s vaší odpovědí zasílejte ve tvaru SLAVIA A nebo SLAVIA B nebo SLAVIA C na telefonní číslo 900 11 09. Do SMS uveďte také vaše jméno a příjmení (např. SLAVIA A JAN NOVAK).

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS, www.premiumservices.cz Vaše odpovědi můžete zasílat až do neděle 4. dubna do půlnoci. Správná odpověď ze třetího kola Velké jarní SMS soutěže zněla: B) 17 (Kolik získala Slavia ve své historii mistrovských titulů?).

Každá 60. správná odpověď vyhrává slávistický kalendář. Každý týden také deset vylosovaných účastníků, kteří zašlou správnou odpověď, vyhrává prohlídku Synot Tip Areny v Edenu v doprovodu hráče A-týmu. Fanoušci, kteří se zapojí alespoň do 7 týdenních kol, budou moci soutěžit o hlavní cenu, kterou jsou permanentky na nadcházejíci sezonu Gambrinus ligy 2010/2011.

Věcné výhry (kalendáře) si bude možné vyzvednout na VIP recepci Slavie v Synot Tip Areně v Edenu a to hned následující týden – ve všední dny od 8:30 do 17 hodin. Ceny si také budete moci vyzvednout před domácím zápasem Slavie s Bohemians 1905 (Velikonoční pondělí 5. dubna od 19:30 hodin). Každý výherce (kalendář, prohlídka stadionu nebo permanentka) bude informován pomocí SMS zprávy.

Výherci prohlídky Synot Tip Areny v Edenu ze třetího kola Velké jarní SMS soutěže: Martin Rosina, Jindřich Kunc, Tomáš Kojzar, Jan Malinovský, Petr Janis, Zdeněk Brynych, Milan Lechner, Karel Kieswetter, Ivo Habrie a Michal Rezler.

Všem výhercům blahopřejeme! Koncem dubna bude vypsáno několik termínů prohlídek stadionu, fanoušci si tak mohou vybrat termín, který jim bude nejlépe vyhovovat. Prohlídka se bude konat za doprovodu hráče A-týmu.

Velká jarní SMS soutěž bude probíhat každý týden až do soboty 8. května (domácí zápas Slavie s Jabloncem).

Případné dotazy ohledně Velké jarní SMS soutěže směřujte na e-mail: michaela.kancevova@slavia.cz  

Výherci hlavní ceny (permanentek) budou vyhlášeni v předposledním kole Gambrinus ligy, kdy Slavia sehraje poslední domácí utkání sezony v Synot Tip Areně v Edenu s Jabloncem.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články