Slávisté v sobotu večer trénovali v Alpách | SK Slavia Praha
Více

Slávisté v sobotu večer trénovali v Alpách

Slávisté mají za sebou první trénink v Alpách na herním soustředění, s týmem je také finský gólman Anssi Jaakkola, jehož herní testy pokračují také v Seefeldu.

SEEFELD/LEUTACH – Slávisté mají za sebou svůj první trénink v rámci svého letního soustředění, absolovali ho v krásném prostředí nedalekého Leutachu, kde již trénovali vloni v létě.

 

Na začátku tréninku trenér Karel Jarolím představil svého nového asistenta Michala Petrouše, který nahradil Pavla Řeháka, který přebírá slávistickou juniorku.

 

S týmem je v Seeefeldu také finský gólman Anssi Jaakkola, jehož herní testy budou pokračovat i tady. „Jsem velice rád, že jsem se mohl znovu připojit k týmu, věřím, že vše dobře dopadne a získám angažmá, Slavia je pro mě velkou motivací,“ řekl našemu webu urostlý brankář, který tak rozšířil gólmanskou skupinu na čtyři členy – spolu s ním trénují Jan Hanuš, Roman Valeš a samozřejmě také Martin Vaniak.

 

Slávisté trénovali v podvečer, kdy už vládlo v Leutachi přece jenom trochu chladnější počasí, jejich trénink končil za soumraku.

 

Naši hráči cestou na trénink mluvili o přenosu, který stihli před tréninkem na svých pokojích zhlédnout. U večeře jim potom z hotelových reproduktorů hrála melodie Neplač pro mě Argentino, zřejmě pro německé hosty hotelu Schonruh.

 

Slávisty čeká v neděli první ze tří přátelských utkání, za svým soupeřem Olympiakos Pireus se vydají do německého Geretsriedu. Výkop je v 18:30. Na našem webu připravíme online přenos.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články