Poslední prověrkou souboj s účastníkem LM | SK Slavia Praha
Více

Poslední prověrkou souboj s účastníkem LM

Poslední prověrkou před začátkem Gambrinus ligy bude pro slávisty souboj s rumunským mistrem a automatickým účastníkem Ligy mistrů - CFR Cluj.

SEEFELD – Posledním soupeřem v letní přípravě před začátkem Gambrinus ligy bude rumunský mistr a automatický účastník skupiny Ligy mistrů – CFR Cluj. Slávisté odehrají přípravu v Abtenau, kde se zastaví na cestě do Prahy ze soustředění v Seefeldu. Výkop je v 15 hodin.

 

V sobotu dopoledne naši fotbalisté naposledy trénovali v Leutaschi, odpoledne věnují regeneraci a odpočinku. S týmem už naplno absolvoval všechna taktická cvičení Jaroslav Černý, jako jediný měl individuální program Josef Kaufman, který začne s týmem trénovat od pondělí. Do utkání nezasáhnou ani Benjamin Vomáčka a Jan Hošek, kteří začnou trénovat s týmem naplno také až v Praze.

 

Na rozdíl od loňského roku proběhlo soustředění v přímo ideálním počasí, slávisté měli v Alpách jediný deštivý den, který ale stejně jejich trénink nenarušil. Slávisté už na soustředění odehráli dva zápasy, s Olympiakosem prohráli 1:3, naopak s Poznaní vyhráli 2:0.

 

Fotografie jsou ze sobotního tréninku. 

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články