Jan Hanuš míří na hostování do Hradce | SK Slavia Praha
Více

Jan Hanuš míří na hostování do Hradce

Jan Hanuš odchází na půlroční hostování s opcí do Hradce Králové, dotaženy byly také přestupy Ladislava Volešáka a Jaroslava Starého do Slovácka. Deniss Romanovs se Slavií dohodl na ukončení smlouvy.

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Před zahájením nového ročníku Gambrinus ligy dochází k dalším změnám v kádru Slavie - Jan Hanuš odchází na půlroční hostování s opcí do Hradce Králové, dotaženy byly také přestupy Ladislava Volešáka a Jaroslava Starého do Slovácka. Deniss Romanovs se Slavií dohodl na ukončení smlouvy.

Brankář Jan Hanuš se v tomto týdnu začal připravovat v Hradci Králové, se kterým se dohodl na podmínkách svého působení a kluby uzavřely dohodu o půlročním hostování s opcí. Dvaadvacetiletý Jan Hanuš na jaře hostoval v Hlučíně, když před svým odchodem nasbíral ve slávistickém dresu první čtyři ligové starty.

Ladislav Volešák se Slováckem připravuje téměř od začátku přípravy, v loňské sezoně hostoval v Českých Budějovicích. Od konce června se připravoval ve Slovácku, kluby se nyní dohodly na jeho přestupu.  Do Slavie přišel Ladislav Volešák v létě 2007, hrál v Lize mistrů a získal oba dva mistrovské tituly. V Gambrinus lize nastoupil do 37 zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky. 

Do Slovácka přestupuje také obránce Jaroslav Starý, který se v Uherském Hradišti připravoval už po celou dobu letní přípravy.  Starý nastupoval zejména za slávistickou rezervu, na jaře tohoto roku si ale připsal také první dva starty v Gambrinus lize.

S týmem Slavie už není brankář Deniss Romanovs, který se s klubem dohodl na ukončení své smlouvy. Deniss Romanovs přišel do Slavie v únoru 2009, v Gambrinus lize nastoupil do pěti utkání. 

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články