Zemřel Ing. Vladimír Kulich, bývalý činovník Slavie | SK Slavia Praha
Více

Zemřel Ing. Vladimír Kulich, bývalý činovník Slavie

12. července zemřel Ing. Vladimír Kulich, bývalý funkcionář fotbalového výboru Slavie a celoživotní slávista. Vladimír Kulich působil ve Slavii na přelomu 60. a 70. let, příznivcem červenobílých barev...

 

12. července zemřel Ing. Vladimír Kulich, bývalý funkcionář fotbalového výboru Slavie a celoživotní slávista. Vladimír Kulich působil ve Slavii na přelomu 60. a 70. let, příznivcem červenobílých barev zůstal po celý život. Se svými slávistickými přáteli se pravidelně scházel v kavárně Slavia.

 

„Vladimír byl oddaným a pracovitým funkcionářem, členem hlavního výboru Slavie, měl například velký podíl na přestupu Jana Mareše do Slavie,“ vzpomíná na svého někdejšího kolegu spisovatel Oldřich Bartůněk.

 

Poslední rozloučení s Vladimírem Kulichem se konalo v rodinném kruhu. Čest jeho památce! 

 

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články