Malí slávisté vyhráli turnaj v Olomouci | SK Slavia Praha
Více

Malí slávisté vyhráli turnaj v Olomouci

C-žáci Slavie (ročník 1998) vyhráli Mezinárodní fotbalový turnaj žáků – Junior Fotball Cup. Nejlepším hráčem turnaje se stal slávistický Jan Vejvar.

PRAHA/OLOMOUC – C-žáci Slavie (ročník 1998) vyhráli Mezinárodní fotbalový turnaj žáků – Junior Fotball Cup. Nejlepším hráčem turnaje se stal slávistický Jan Vejvar. V semifinále si slávisté poradili se svým velkým rivalem z Letné, když Spartu porazili 2:0. Ve finále potom zdolali hráče Zbrojovky Brno 4:1.

Turnaj se konal začátkem srpna v Olomouci. Slavii reprezentovali tito hráči: Lukáš Veselý, Jan Vejvar, Ondřej Pek, Tomáš Zlámal, Václav Pardubský, Jaroslav Jardeky, Jakub Melichar, Šimon Havrda, Nicolas Husenský, Robin Motl, Milan Mandík, David Novák, Roman Kulfánek, Filip Stehno, Ondřej Žežulka, Filip Vyskočil, Daniel Turyna a Martin Jedlička.

Zápasy ve skupině:

SK Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:2

Branka: Motl

SK Slavia Praha – Slovan Bratislava 3:0

Branky: Turyna, Motl, Novák

SK Slavia Praha – FC Nitra 3:2

Branky: Havrda, Pek, Vejvar

Semifinále:

SK Slavia Praha – AC Sparta Praha 2:0

Branky: Turyna, Pek

Finále:

SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4:1

Branky: Žežulka, Turyna, 2 x Vejvar

Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články