Béčko vyhrálo v přípravě nad Motorletem | SK Slavia Praha
Více

Béčko vyhrálo v přípravě nad Motorletem

STRAHOV - V přípravném utkání na Strahově zvítězilo v úterý naše béčko nad Motorletem 3:1, branky vstřelili Mikula, Neuberg a Hájek.

STRAHOV - V přípravném utkání na Strahově zvítězilo v úterý naše béčko nad Motorletem 3:1, branky vstřelili Mikula, Neuberg a Hájek.

Do utkání zasáhli také další fotbalisté ze zatím velice úspěšného A-dorostu. První branku dal už v 11. minutě Mikula, který ve skrumáži nasměroval do branky Sudkův centr z rohového kopu. Druhou přidal o sedm minut později Neuberg, který na zadní tyči zužitkoval další Sudkův centr. Nejhezčí branku si připsal Hájek, který ve 20.minutě obešel tři spoluhráče a poslal obloučkem přes brankáře míč do sítě.

Motorlet korigoval výsledek až v poslední minutě. Přejme si, aby úspěšná příprava přinesla také body v ČFL a to nejlépe už v tom příštím kole.

 

Slavia B - Motorlet 3:1 (3:0)

Branky: 11. Mikula, 18. Neuberg, 20. Hájek - 90. Čadek

Slavia B: Malina - Galus, Mikula, Neuberg, Sudek - Kučera, Kolařík, Klimeš, Hájek, Pázler - Vyhnal

Do průběhu druhého poločasu zasáhli ještě Čepelák, Grohol, Paprčiak a Červenka.

 

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články