​Hlavně kapra bez kostí! Co dalšího přejí hráči a trenér?

Štědrý večer se blíží! Podívejte se, co fanouškům Slavie vzkazuje v tento sváteční den Jindřich Trpišovský a desítka jeho svěřenců.

Ve středu dali sešívání svým příznivcům předčasný dárek, na hřišti velkého rivala Viktorie Plzeň zvítězili díky povedenému voleji Nicolae Stancia 1:0. V podzimní části ani jednou neokusili hořkost porážky, jaro začnou s šestibodovým náskokem na druhý Jablonec.

Za 13 kol inkasovali jen čtyřikrát a se 36 góly mají nejlepší ofenzivu v soutěži. Povedený podzim! Nyní je čas na vánoční zdravici.

„Rád bych všem slávistům popřál v této složité době krásné Vánoce! Načerpejte sílu, užijte si společné chvíle. Do nového roku vám přeji, abychom se co nejdříve společně potkali na stadionu, neviděli se jenom přes televizi," říká Jindřich Trpišovský.

„Buďte všichni šťastní a mějte se rádi," navazuje na svého trenéra Lukáš Masopust, který proti Plzni odehrál jubilejní 200. utkání v české nejvyšší soutěži. „Příjemný poslech vánočních koled! Užijte si pohádky,“ smějí se Ondřej Kúdela a Jan Kuchta.

„A hlavně kapra bez kostí," dodává Stanislav Tecl.

Aktuálně

Směr Rotterdam. Slávisté odlétají na souboj s Feyenoordem

dnes
Slávisté odletěli v úterý odpoledne do holandského Rotterdamu, kde ve čtvrtek odehrají druhé utkání základní skupiny Evropské konfereční ligy proti místnímu Feyenoordu.

B-tým: Otočka a jasná výhra nad Rakovníkem

dnes
Sešívané béčko otočilo utkání s Rakovníkem a zvítězilo 4:1 po gólech Touly, Zeronika a dvou trefách Douděry.

Hvězdy Feyenoordu: Síla z Jižní Ameriky i domácí zkušenost

dnes
Slávisty v Holandsku čeká souboj proti červenobílému Feyenoordu. Na koho si budou muset dávat největší pozor?

Další články