​Jedině SPOLU jsme silnější!

V neděli v 18:00 přivítáme v Edenu ve vršovickém derby Bohemians Praha 1905 a v Edenu se očekává velká návštěva. Proto prosíme všechny fanoušky, aby se zdrželi jakéhokoliv chování, které by mohlo vést k přerušení utkání nebo v nejhorším případě i uzavření Tribuny Sever.

Slavia hájí první místo v tabulce, v Edenu je při každém utkání velmi dobrá návštěva a ještě lepší atmosféra. Proto prosíme, abyste dodržovali návštěvní řád a během utkání v žádném případě nevhazovali předměty na hrací plochu a vyvarovali se veškerého chování, které by mohlo vést k přerušení zápasu nebo trestu od disciplinární komise LFA. Slavia je v podmínce, a proto velmi vážně hrozí uzavření Tribuny Sever

To si v boji o titul nikdo nepřeje, ani hráči, ani fanoušci. Protože jedině jako spolu jsme silnější a můžeme pomýšlet na nejvyšší příčku. V boji o prvenství vás potřebujeme, proto nedovolme, abychom se sami zbytečně oslabili. 

„Chci poprosit naše fanoušky, nevhazujte prosím předměty na hrací plochu a zdržte se všech aktivit vedoucích k možnému přerušení zápasu. Nechceme žádný trest v podobě zavření Tribuny Sever,“ žádá všechny příznivce Slavie předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.
Slavia zatím prožívá skvělý vstup do nové sezony a fanoušci jsou klíčovým faktorem vítězných zápasů. Proto nedovolme, aby byl pro nějaký z dalších zápasů náš společný tým oslaben. Naopak dokažme, že SPOLU JSME SILNĚJŠÍ! 

„S Bohemkou nás čeká hrozně těžký zápas a kluci se ve čtvrtek vydali. Proto bych chtěl všechny poprosit, aby nám v neděli pomohli. Bude to strašně důležité, ještě důležitější než doteď. Mám velkou prosbu, aby slávisté dorazili a aby byli trpěliví. Čeká nás soupeř, který je ohromně poctivý. My do toho dáme stejné nasazení a stejné srdce jako ve čtvrtek a věřím, že nám fanoušci pomůžou,“ věří před nedělním zápasem s Bohemians trenér Jindřich Trpišovský.

Aktuálně

Vstupenky na Příbram ve volném prodeji

dnes
Vstupenky na domácí zápas s Příbramí, který se hraje 19. října od 19:00, jsou ve volném prodeji na internetu a na pokladnách.

Kluci zápas zvládli fantasticky, měl radost Hyský

včera
Slávistické béčko i bez reprezentantů porazilo Táborsko 2:1 „Ze skvělého týmového výkonu vzešly výkony individuální,“ měl radost z předvedené hry svých svěřenců trenér Martin Hyský.

Béčko porazilo první tým tabulky z Táborska

včera
Slávistické béčko zvládlo náročné utkání proti prvnímu celku ČFL skupiny A a po brankách Imada Rondiče a Michala Vaňka porazilo Táborsko 2:1.

Další články