​Jedině SPOLU jsme silnější!

V neděli v 18:00 přivítáme v Edenu ve vršovickém derby Bohemians Praha 1905 a v Edenu se očekává velká návštěva. Proto prosíme všechny fanoušky, aby se zdrželi jakéhokoliv chování, které by mohlo vést k přerušení utkání nebo v nejhorším případě i uzavření Tribuny Sever.

Slavia hájí první místo v tabulce, v Edenu je při každém utkání velmi dobrá návštěva a ještě lepší atmosféra. Proto prosíme, abyste dodržovali návštěvní řád a během utkání v žádném případě nevhazovali předměty na hrací plochu a vyvarovali se veškerého chování, které by mohlo vést k přerušení zápasu nebo trestu od disciplinární komise LFA. Slavia je v podmínce, a proto velmi vážně hrozí uzavření Tribuny Sever

To si v boji o titul nikdo nepřeje, ani hráči, ani fanoušci. Protože jedině jako spolu jsme silnější a můžeme pomýšlet na nejvyšší příčku. V boji o prvenství vás potřebujeme, proto nedovolme, abychom se sami zbytečně oslabili. 

„Chci poprosit naše fanoušky, nevhazujte prosím předměty na hrací plochu a zdržte se všech aktivit vedoucích k možnému přerušení zápasu. Nechceme žádný trest v podobě zavření Tribuny Sever,“ žádá všechny příznivce Slavie předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.
Slavia zatím prožívá skvělý vstup do nové sezony a fanoušci jsou klíčovým faktorem vítězných zápasů. Proto nedovolme, aby byl pro nějaký z dalších zápasů náš společný tým oslaben. Naopak dokažme, že SPOLU JSME SILNĚJŠÍ! 

„S Bohemkou nás čeká hrozně těžký zápas a kluci se ve čtvrtek vydali. Proto bych chtěl všechny poprosit, aby nám v neděli pomohli. Bude to strašně důležité, ještě důležitější než doteď. Mám velkou prosbu, aby slávisté dorazili a aby byli trpěliví. Čeká nás soupeř, který je ohromně poctivý. My do toho dáme stejné nasazení a stejné srdce jako ve čtvrtek a věřím, že nám fanoušci pomůžou,“ věří před nedělním zápasem s Bohemians trenér Jindřich Trpišovský.

Aktuálně

U21: Juniorka podlehla Českým Budějovičím

dnes
Juniory čekalo první utkání jarní části Juniorské ligy, sešívaní ale na půdě Českých Budějovic prohráli 0:1.

Jan Matoušek bude hostovat v Příbrami

dnes
Ofenzivní záložník či útočník Jan Matoušek odchází do konce sezony na hostování do Příbrami.

Informace pro fanoušky cestující do Genku

dnes
Ve čtvrtek 21. února odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Genku. Přečtěte si bližší informace k výjezdu.

Další články