​Plán letní přípravy: Dvě soustředění v Rakousku

Útok na čtvrtý ligový titul v řadě odstartují slávisté 24. července. Jak bude vypadat letní příprava?

Začátek přípravy je naplánován na 23. června, kdy se svěřenci Jindřicha Trpišovského sejdou v Edenu k testům na covid. O den později zamíří na kemp do vyzkoušeného resortu v rakouském Aigenu kousek od Lipenské přehrady.

V Rakousku budou sešívaní pobývat do 2. července, na stejném místě proběhne i druhé soustředění (7. července - 17. července). Reprezentanti se k týmu budou připojovat postupně. První kemp bude koncipován jako kondiční, druhé soustředění jako herní.

Ligoví šampioni a vítězové domácího poháru sehrají i jedno modelové tréninkové utkání s amatérským týmem (15. července), o den později se sešívaní utkají v ligové generálce s polským celkem Piast Gliwice, šestým celkem uplynulého ročníku tamní Ekstraklasy a mistrem ze sezony 2018/19.

V tuto chvíli je pravděpodobné, že obě přípravná utkání nebudou přístupná veřejnosti kvůli covid opatřením. Pokud dojde ke změně, fanoušky budeme informovat.

24. července čeká červenobílé první ligové kolo, los sezony 2021/22 FORTUNA:LIGY proběhne 16. června. Na začátku srpna zahájí slávisté svou pouť evropskými poháry, čeká je 3. předkolo kvalifikace o Ligy mistrů. 

Aktuálně

Horní Měcholupy v novém: Je radost se o areál starat!

včera
Tréninkový areál Slavie v Horních Měcholupech dostal nový kabát. Co na to říká Daniel Vilhelm, bývalý hráč sešívaných, který zde v současné době působí jako správce?

HATT21CK heroes! Slávisté, kteří zkompletovali zlatý hattrick

před 2 dny
Podívejte se na všech 36 neporažených hrdinů, kteří v sezoně 2020/21 pomohli Slavii k zisku třetího mistrovského titulu v řadě, čtvrtého za posledních pět let a 21. celkově. Sešívaní navíc domácí soutěží prošli bez jediné porážky!

B-tým po otočce slaví výhru 4:3

před 3 dny
Slavistický B-tým otočil v závěru přípravné utkání s Živanicemi a zvítězil 4:3!

Další články