V sobotu od 15:30 v Auronzo di Cadore proti Lazio Roma

V sobotu od 15:30 čeká slávisty poslední prověrka před startem Gambrinus ligy. V Auronzo di Cadore odehrají přípravné utkání proti Lazio Roma.

V sobotu od 15:30 čeká slávisty poslední prověrka před startem Gambrinus ligy. V Auronzo di Cadore odehrají přípravné utkání proti Lazio Roma.

Slávisté nastoupí k přípravnému utkání na závěr svého soustředění v Cogolo di Pejo. Zápas se hraje na stadionu Rodolfo Zandegiacomo v ulici Zardus.  Výkop je v 15:30, přímý přenos bude na televizním kanále Sport Italia.

Také Lazio odehrálo své poslední přípravné utkání ve středu, nad švýcarským Luzernem zvítězilo vysoko 5:1, dvě branky vstřelil Záraté, po jedné přidali Cisse, Klose a Mauri.

Slávisté v pátek mají na programu v Cogollo di Pejo poslední dva tréninky. S týmem už začal s úlevami trénovat také Luboš Tusjak, naopak jenom lehký trénink má v plánu Zoran Milutinovič, který nedohrál utkání s Parmou po srážce s jedním z protihráčů. Do zápasu s Laziem určitě nezasáhne Petr Janda, který nedohrál zápas s Parmou kvůli svalovému zranění a odcestoval do Prahy na speciální lékařské vyšetření.  

 

 

 

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články