Čelůstka přestoupil do Trabzonsporu, Cicman slávistou na dva roky

Obránce Ondřej Čelůstka se v pondělí dopoledne stal definitivně hráčem tureckého Trabzonsporu. Přestup byl dotažen, Slavia uvolnila hráčovu transferkartu. V pondělí podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí Róbert Cicman.

Obránce Ondřej Čelůstka se v pondělí dopoledne stal definitivně hráčem tureckého Trabzonsporu. Přestup byl dotažen, Slavia uvolnila hráčovu transferkartu. V pondělí podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí Róbert Cicman.

Kluby uzavřely dohodu, že výši přestupní částky nebudou do médií specifikovat. „Prostředky získané z transferu budou použity na krytí výdajů rozpočtu klubu, nikoliv na úhradu dluhů z minulosti,“ uvedl k tomu slávistický tiskový mluvčí Ondřej Zlámal.

Pokud jde o situaci kolem přestupu Milana Černého, stále se dolaďují detailní podmínky smlouvy. „Do Turecka byl odeslán nový návrh, podpis upravené smlouvy se dá očekávat v nejbližší době,“ dodává Ondřej Zlámal.

Představenstvo Slavie v pondělí dopoledne také schválilo angažování slovenského obránce Róberta Cicmana, který podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí. Přichází na místo stopera, na kterém nastupoval právě Ondřej Čelůstka.

„Je to rychlý a důrazný obránce, jsem rád, že se nám ho podařilo do týmu získat, své kvality potvrdil nejenom na tréninku, ale také ve dvou přípravných utkáních proti Bayernu U23 a proti Parmě,“ uvedl trenér Michal Petrouš.

„Jsem rád, že se vše dotáhlo do zdařilého konce, splnil se mi sen hrát ve velkém klubu. Zázemí, krásný stadion, v kabině výborná parta. Udělám maximum pro to, abych se prosadil do základní sestavy,“ uvedl slovenský stoper po podpisu smlouvy.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články