Informace pro fanoušky před utkáním Bohemians 1905 – Slavia

Slavia vstupuje do nové sezony Gambrinus ligy zápasem proti Bohemians 1905. Přinášíme důležité informace pro slávistické fanoušky.

Slavia vstupuje do nové sezony Gambrinus ligy zápasem proti Bohemians 1905. Přinášíme důležité informace pro slávistické fanoušky.

Utkání se hraje v pátek 29. července s výkopem ve 20:15, vysílá ho přímým přenosem Nova Sport. Brány Synot Tip Areny se otevřou s hodinovým předstihem.

Pro kotel Slavie je vyhrazena tradiční severní tribuna a přilehlý sektor 111. Vstupenky do tohoto sektoru se prodávají na pokladnách Synot Tip Areny. V pátek bude předprodej probíhat výhradně u pokladen u vstupu číslo 2. Pro vstup na tuto tribunu bude sloužit také výhradně vstup číslo 2.

Diváci, kteří budou chtít sledovat zápas z východní tribuny, si v den utkání mohou vstupenky zakoupit u pokladen u vchodu 4. Pro vstup na východní tribunu bude sloužit výhradně část turniketů u vstupu 3.

Vzhledem k dopravní situaci v okolí stadionu, kterou komplikují opravy na křižovatce v ulici Vršovická, doporučujeme všem fanouškům, aby k cestě na stadion využili posílenou MHD a vyhnuli se tak kolonám v příjezdových ulicích a potížím s parkováním v okolí stadionu.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články