VIDEO: Latka s Vlčkem si připsali jubilejní starty

Martin Latka a Stanislav Vlček za sebou mají malá slávistická jubilea. Vlček v utkání v Hradci Králové odehrál svůj 150. ligový zápas za Slavii. Martin Latka si v tomtéž utkání připsal 200. start v sešívaném dresu.

EDEN/SYNOT TIP ARENA - Martin Latka a Stanislav Vlček za sebou mají malá slávistická jubilea. Vlček v utkání v Hradci Králové odehrál svůj 150. ligový zápas za Slavii. Martin Latka si v tomtéž utkání připsal 200. start v sešívaném dresu.

 

 

„Na svoje první utkání ve Slavii už si nevzpomenu. Hráčů se tu vyměnilo strašně moc, mám moc hezké vzpomínky,“ vrátil se Martin Latka ke své porci zápasů. „Zdraví, úspěchy a to, co jsme tu zažili, než jsem odešel do Řecka,“ odpověděl Martin jasně na otázku, co by si přál do další „dvoustovky“.

 

 

„Já jsem poprvé naskočil tuším v Mladé Boleslavi, ale to spíše hádám. Bylo to za trenéra Csaplára. První branka se mi podařila proti Příbrami, to vím určitě. Zrovna proti Příbrami se mi později podařil hattrick, takové utkání bych zařadil mezi ty, na které se nezapomíná,“ vyprávěl Stanislav Vlček.

 

Na celé rozhovory se podívejte v rámci Slavia TV:

 

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články