Fanshop Slavie v Edenu nabízí řadu novinek

EDEN - Navštivte Fanshop Slavie v Edenu, který nabízí řadu novinek.
Ve Fanshopu jsou samozřejmě k dostání letošní červenobílé dresy a už zavedenou službou je možnost vlastního potisku jména a čísla. Nyní mají fanoušci možnost vylepšit si dres podpisem Pepiho Bicana, který stojí 100 korun, i reklamami nových sponzorů, kde je cena 200 korun za jednu reklamu. Novou službou je pískování jména do půllitru, které stojí 100 korun, a objednat ho lze přes e-shop proslavisty.cz anebo přímo v prodejně.

V prodeji je kolekce Umbro se slávistickým logem, v rámci ní najdete šortky, tříčtvrteční kalhoty, tréninkové bundy, kalhoty a trička, dospělé bundy a dětské bundy. Kolekce je k dispozici pouze do vyprodání zásob, některé oblečení najdete i na e-shopu.

Při příležitosti startu nového ročníku uvádíme nová trička s motivy Dělník fotbalu, Nedáš dostaneš, Fandící inteligence a Republika Slavia i v červené variantě a tři polo trika s logem. Pro fanynky jsme přichystali červené triko se starým logem.

Z dalších novinek se můžete těšit na zástěru Dnes vaří slávista, kšiltovku s logem, army čepici nebo šálu elegant. Z drobnějších předmětů jsme doplnili sortiment o arch samolepek a podtácek, sklo o třetinku s uchem, sklenici na horké nápoje a sklenici na víno.

Novinkou jsou i tři suvenýry Tribuny Sever, a to hrnek, tričko a kraťasy.

V prodejně i na e-shopu jsou k dostání pamětní medaile Pepiho Bicana, stříbrná za 2020 korun a pozlacená za 520 korun.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články