V Edenu odstartoval nový projekt Slávistické školičky

EDEN – Více než třicet tříletých a čtyřletých dětí se přihlásilo do premiérového ročníku Slávistické školičky.
„Scházíme se jednou týdně. Školička je zaměřena na všeobecnou pohybovou dovednost, není to jen o fotbale. Aby se nám například nestávalo to, že k nám přijde dítě v osmi letech a neumí udělat kotrmelec. S dětmi je potřeba neustále komunikovat,“ uvedl šéftrenér přípravek Přemysl Jakl.

Nábor do Slávistické školičky i do týmů přípravek se konal v tréninkovém areálu Slavie v Edenu v září a tradičně vzbudil velký zájem. Pokud někteří rodiče se svými dětmi nestihli do Edenu na nábor dorazit, přihlásit se mohou i dodatečně.

„Na klubovém webu Slavie je na mě kontakt, rodiče mohou kdykoliv volat, sdělíme jim potřebné informace, časy tréninků a podobně. Rádi je v Edenu uvidíme,“ dodal Přemysl Jakl.

A co je cílem Slávistické školičky? „Věnovat se dětem hlavně po pohybové stránce. Samozřejmě uvítáme, když potom později přejdou ze školičky do nejmladšího týmu přípravky a stanou se hráči Slavie Praha,“ doplnil šéftrenér přípravek.

„Budeme jenom rádi, když si děti vybudují ve školičce vztah ke Slavii i k fotbalu a když budou dál pokračovat u nás. Ale podmíněné to pochopitelně není,“ vysvětlil manažer mládeže Karol Kisel, který je autorem projektu Slávistické školičky.

„Rád bych poděkoval všem trenérům, kteří se na přípravě náboru a realizaci Slávistické školičky podíleli. Jejich ochota a velká obětavost pro tuto práci opravdu nezná mezí. Práce v naší přípravce je velice koncepční a na vysoké úrovni. Ale nerad bych opomenul ostatní, protože Slavia má v celém úseku mládeže velice kvalitní trenéry, kteří všichni odvádějí skvělou práci,“ uzavřel Karol Kisel.

Kontakt: Šéftrenér přípravek Přemysl Jakl, telefon: 606 376 626 

Fotogalerie

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články