Předvánoční Univerzita Slavia s Vladimírem Šmicerem!

EDEN - Ve středu 4. prosince od 18:45 hodin se koná ve Fanshopu Slavie v Edenu další hodina společného projektu Slavie, Odboru přátel a Fanshopu – Univerzita Slavia.
Jejím hostem bude nejúspěšnější slávista posledních desetiletí Vladimír Šmicer! Společně s průvodcem večera Martinem Krobem projdeme bohatou Vláďovu kariéru.

O „poločasové“ přestávce bude Vladimír Šmicer k dispozici fanouškům, kteří by si rádi pořídili jeho autogram a nebo si chtěli nechat podepsat novou autobiografickou knihu Šmíca, která je v prodeji i ve Fanshopu.

Z organizačních důvodů prosíme o nahlášení vaší účasti na e-mail marek.vlnas@prosks.cz, kde stačí jen uvést vaše jméno a počet osob. Další možností je přihlásit se osobně přímo ve Fanshopu.

Připomínáme, že před Univerzitou Slavia se na VIP recepci stadionu uskuteční od 18 hodin autogramiáda kompletního A-týmu Slavie. 

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články