Zpestření All Stars Cupu: V sobotu večer se v Ďolíčku představí výběr hvězd

PRAHA – V sobotu večer proběhne v rámci All Stars Cupu charitativní exhibiční utkání v Ďolíčku mezi Slavií a Bohemians Praha 1905. Utkání začíná ve 20:00.
Vstupné v podobě gumového náramku, který se bude prodávat za 30 Kč, půjde v plné výši na Nadační fond Emil. Náramky si budete moci zakoupit v průběhu All Stars Cupu od hostesek v zelených tričkách Zeleného života a prodávat se budou i v sobotu před Ďolíčkem. Stadion bude otevřený od 19 hodin

Přijďte si vychutnat vršovické derby bývalých hráčů Bohemians a Slavie a dalších známých osobností!

Za Slavii nastoupí například Ivo Ulich, Tomáš Kuchař, Martin Vaniak, Vladimír Šmicer, Karol Kisel, Adam Petrouš, režisér David Ondříček, hudebník Jan P. Muchow, programový ředitel karlovarského filmového festivalu Kryštof Mucha, Radek Černý nebo Radim Nečas.

Turnaj ALL STARS CUP 2014 pořádá sportovní a marketingová agentura All Stars Team s.r.o. a Městská část Praha 10 ve spolupráci s fotbalovými kluby SK Slavia Praha a Bohemians Praha 1905. Záštitu nad tímto turnajem převzal starosta Městské části Praha 10 Bohumil Zoufalík a Fotbalová asociace České republiky. Více informací o turnaji je k dispozici na webových stránkách www.allstarscup.cz.

Aktuálně

B-tým: Výhra nad Motorletem, dva góly dal Toula

včera
Slávistické béčko odehrálo v sobotu dopoledne utkání ČFL na hřišti Motorletu a vyhrálo 3:1 díky dvěma gólům Touly a jedné trefě Douděry.

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

před 2 dny
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 3 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Další články