Slávisté absolvovali předsezónní focení

PRAHA – Ve středu před odpoledním tréninkem se sešívaní sešli k tradičnímu předsezónnímu focení, kterého se jako obvykle ujala dvojice Martin Malý – Jan Malý.

Fotogalerie

Kromě tiskové konference a autogramiády posil abslovovali slávisté ve středu také týmové focení v Synot Tip Areně v Edenu. Oproti minulým sezonám jsme zvolili opačnou pozici – tým se fotil s hlavní tribunou v zádech.

Po týmovém focení následovaly záběry jednotlivých hráčů, po kterém vybraní hráči společně s dvojicí fotografů Martinem Malým a Janem Malým strávila ještě necelou hodinku v improvizovaném ateliéru.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články