ONLINE: Přátelské utkání v Norimberku

NORIMBERK - Slavii čeká v reprezentační přestávce přátelské utkání s týmem 2. Bundesligy 1.FC Norimberk. Zápas v tréninkovém centru německého klubu začíná v 16 hodin.
Do Bavorska odjela kombinovaná sestava A-týmu doplněná o některé mladší hráče. Vůbec poprvé jsou s áčkem útočník Jan Kuchta (roč. 1997) a stoper Miroslav Routek, který je členem kádru U19. Hrubeš a Zmrhal odcestovali reprezentovat s jedenadvacítkou, Kodr s výběrem do 19 let, Albánii reprezentuje Bekim Balaj. Dame Diop odcestoval kvůli vízu do Senegalu.

V kádru Norimberku najdeme významnou slávistickou stopu, Ondřej Čelůstka je v základní sestavě proti sešívaným, Ondřej Petrák je v současnosti na srazu české jedenadvacítky. Další z bývalých slávistů Tomáš Pekhart přestoupil v létě do Ingolstadtu.

Slavia nastoupí v této sestavě: Rakovan - Nitrianský, Dobrotka, Fialka, Dostál - Baéz, Gecov - Vukadinovič, Černý, Prošek - Petr.
Lavička: Řehák - Salašovič, Hrubý, Boudjemaa, Routek, Kuchta.


Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články