Permice v prodeji! Zvolte si u víceletých vlastní design!

PRAHA - Dnes byl spuštěn prodej permic na novou sezonu a Slavia připravila novinku! Ti z vás, kteří si budou chtít zakoupit víceletou permici, si můžou na ni zvolit vlastní design!
Na adrese permanentky.slavia.cz člověk musí vyplnit krátký objednávkový formulář a zadat fotografii, která musí splňovat základní parametry - velikost min. 1080x1720. Po objednání přijde na uvedený email potvrzení objednávky.

K vyzvednutí permanentky může dojít minimálně 48 hodin po zadání údajů (potřebný čas na zpracování designu), a to pouze v předprodeji v Edenu.

Otevírací doba:

Pondělí 12 - 18
Úterý 12 - 18
Středa 13 - 19
Čtvrtek 12 - 18
Pátek 12 - 18

Před prvním domácím zápasem bude možné permanentku s vlastním designem vyzvednout pouze 2 hodiny před začátkem zápasu (tedy 2.8. do 15:00), poté již ne.

SK Slavia Praha - fotbal a.s. si vyhrazuje právo odmítnout design permanentky, pokud bude mít urážlivý obsah.

Případné další dotazy směřujte na kamila.brejtrova@slavia.cz


Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články