Lístky na Plzeň od pátku v prodeji. Dočasně vyprodáno!

PRAHA - Sešívaní se do nového ligového ročníku vrhnou po hlavě, hned v prvním kole je čeká výjezd do Plzně, kde se utkají s úřadujícím mistrem. Pokud je chcete podpořit přímo na stadionu, od pátku 17. července si můžete koupit vstupenky.
Vstupenky na první zápas v Plzni jdou do prodeje v pátek 17. července v 10:00. Lístky do sektoru hostí budou v prodeji ve slávistickém fanshopu až do soboty 25. července do 12:00. Na stadionu v Plzni budou místa v sektoru hostí k dostání pouze v případě, že se všechny vstupenky nevydají v předprodeji.

Cena jedné vstupenky je 100 Kč, k dispozici je prozatím 500 kusů. Pokud se všechna místa vyprodají, zažádá Slavia domácí celek o další vstupenky.

AKTUÁLNĚ: Současná kvóta vstupenek do Plzně je vyprodaná. Ve chvíli, kdy dorazí zbytek vstupenek, budeme informovat.  

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články