POZOR ZMĚNA! Slavia vstoupí do ligy už v pátek v 17:30!

PRAHA - FAČR dnes zveřejnil změny termínů prvního kola. Dotklo se to i Slavie, která tak vstoupí do ligy v Plzni v pátek 24. července od 17:30.
Ke změně došlo s ohledem na bezpečnostní rizika, účasti klubů v evropských pohárech a v souladu se zařazením do přímých TV přenosů.

Prodané vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud někomu nevyhovuje páteční termín, je možné neporušený lístek vrátit do pátku 24. července do 12:00 do fanshopu (dle otevírací doby fanshopu), peníze budou navráceny.

„Z pohledu fanoušků plánujících výjezd na první zápas sezony je to velká nepříjemnost, kterou samozřejmě vnímáme a omlouváme se všem, kterým tato změna na poslední chvíli narušila chystaný program, přestože jsme ji fakticky nemohli nijak ovlivnit. Nezbývá nám než věřit, že řídící orgán soutěže a televizní stanice budou v budoucnu stejně vstřícné vůči případným požadavkům našeho klubu, pokud se rozhodneme takovou změnu zápasového programu v odůvodněných případech vyvolat," komentoval změnu termínu ředitel komunikace Slavie Jiří Vrba.

Přes veškeré nepříznivé okolnosti věříme, že fanoušci Slavie vytvoří našemu týmu v letošní ligové premiéře tradičně silnou podporu," doplnil Vrba. 

V současnosti je slávistický sektor vyprodán. Ve chvíli, kdy získáme další vstupenky, budeme informovat. Cena jedné vstupenky 100 Kč.


Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články