Informace pro fanoušky před zápasem v Plzni

PRAHA - Pokud se chystáte na úvodní duel nové sezony mezi Slavií a Plzní, přečtěte si, prosím, následující informace, aby na stadionu nedocházelo k nedorozuměním mezi fanoušky a pořadatelskou službou.
Sektor pro fanoušky Slavie je umístěn na tribuně na jižní straně stadionu a je označen jako sektor/vchod U. K uvedenému sektoru je možný samostatný přístup z Tyršovy ulice podél řeky Radbuzy.

Na místě se pro slávisty bude prodávat posledních 33 vstupenek do slávistického sektoru. Prodej začne hodinu a půl před výkopem. Prosíme fanoušky, aby přišli včas, neboť pořadatel bude klást důraz na bezpečnostní prohlídky před vstupem na stadion a také bude prováděna namátková dechová zkouška na alkohol.

Na stadion nebudou vpuštěni fanoušci, kteří by chtěli vnést předměty uvedené v návštěvním řádu stadionu (§ 6 zákazy). Tento zákaz se vztahuje nejen na pyrotechniku, ale také tyče pro vlajky a transparenty. Samotné vlajky a transparenty bez tyčí budou před případným vnesením na stadion podrobeny kontrole, kterou provede pořadatelská služba.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články