Slavia společně s LYONESS nabídne fanouškům věrnostní kartu

PRAHA - SK Slavia Praha - fotbal a.s. a nadnárodní společnost Lyoness se sídlem v Rakousku se dohodli na pětileté spolupráci. Společně vytvoří a uvedou na trh kartu věrnostního programu SK Slavia. Společnost Lyoness se současně stává významným partnerem klubu v kategorii hlavní partner.
Prostřednictvím SK Slavia Praha Cashback Card si každý držitel této karty bude moci zakoupit zboží nebo služby u všech obchodních partnerů Lyoness a získat výhody v rámci věrnostního programu. Registrace SK Slavia Praha Cashback Card bude pro všechny uživatele bezplatná, postačí pouze uvést několik základních kontaktních údajů do elektronického formuláře. Držitelé karty ji budou moci následně využívat až u 2300 obchodních partnerů programu v České republice a dalších 46 zemích světa.

SK Slavia Praha a Lyoness se navíc dohodli, že 1% z objemu takto realizovaných obchodů bude použito na podporu mládežnického fotbalu SK Slavia Praha.

Společná tisková konference partnerů s představením detailů celého konceptu spolupráce je plánována do Prahy na 16. prosince.
Cashback Card SK Slavia Praha bude kompletně ve slávistickém designu. O její podobě budou v budoucnu rozhodovat fanoušci ve speciální aplikaci na www.slavia.cz.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články