PŘÍMÝ PŘENOS: Slavia hraje s bulharským mistrem!

ST.ULRICH AM PILERSEE – Sešívaní mají od 18:00 hodin na programu druhé přípravné utkání v Rakousku. Soupeřem je tentokrát bulharský mistr Ludogorec Razgrad.
Ludogorec vyhrál domácí ligovou soutěž už popáté v řadě. V sezoně 2014-15 si také zahrál základní skupinu Ligy mistrů, ve které se střetl s Realem Madrid, Liverpoolem a týmem FC Basel. Trenérem týmu, ve kterém je i několik hráčů brazilské národnosti, je Georgi Dermendzhiev.

V sestavě Slavie se tentokrát neobjeví brankář Martin Berkovec, přednost dostane v základu Josef Řehák a poprvé po zranění by se měl ve hře objevit Jiří Pavlenka. V zápase se poprvé v přípravě objeví také Jiří Bílek. Nenastoupí Tomáš Souček, Josef Bazal a Tomáš Jablonský. U všech nechce trenér podstoupit riziko vážného zranění.

Sestava Slavie: Řehák – Holík, Bílek, Frydrych, Zmrhal – Barák, Hušbauer, Hrubý – Voltr, van Buren, Kenia

PŘÍMÝ PŘENOS Z UTKÁNÍ SLEDUJTE V RÁMCI SLAVIA TV NA YOUTUBE ZDE:

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články