V případě postupu pojede Slavia do Portugalska

PRAHA - V pátek po poledni se losovalo 3. předkolo Evropské ligy. Slavia se v případě, že zvládne odvetu s Levadií Tallinn, utká s portugalským týmem Rio Ave.
Portugalský tým v minulé sezoně obsadil šesté místo v portugalské lize. V předloňském ročníku evropské ligy postoupilo Rio Ave do základní skupiny, tam ale obsadilo poslední místo.

V případě, že slávisté domácí odvetu s Tallinnem zvládnou, budou s portugalským týmem začínat doma 28. července, odveta by se hrála o týden později. „Třetí předkolo vůbec neřešíme, soustředíme se plně na odvetu s Tallinnem, kterou chceme zvládnout a napravit tak špatné vystoupení z prvního zápasu," uvedl brankář Martin Berkovec.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články