Na 3. předkolo s permicí zdarma. Vstupenky na Rio Ave v prodeji

PRAHA - Sešívaní zvládli odvetu s Levadií Tallinn a ve třetím předkole je čeká portugalské Rio Ave. Slavia začíná tentokrát v Edenu. Úvodní zápas se hraje ve čtvrtek 28. července od 19:00. Permanentkáři mají vstup zdarma.
Děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu v odvetě proti Levadii Tallinn. Byli jste úžasní a i díky vašemu fandění a atmosféře, kterou jste vytvořili, Slavia postoupila dál v pohárové Evropě!

Vstupenky na zápas s Rio Ave jsou opět v cenové kategorii Z1 a k dispozici jsou tradičně jak v předprodeji na internetu, tak u pokladen na stadionu. Doporučujeme všem slávistům, kteří ještě nemají permici, aby využili včasného nákupu permanentní vstupenky v předprodeji a vyhnuli se tak frontám v den utkání. I ve čtvrtek 28. července budou permanentky v prodeji na pokladnách, ale pouze do 18:00.

Internetový prodej

Prodej vstupenek na internetu probíhá prostřednictvím ticketportal.cz a je zde možné zakoupit vstupenku do všech otevřených sektorů. Vstupenku si můžete vytisknout sami, anebo si ji můžete vyzvednout na jednom z výdejních míst Ticketportalu.

Prodej v centrále Ticketportalu

Pro nákup vstupenek a permanentek využívejte i centrálu Ticketportalu (Politických vězňů 1, Praha 1). Otevírací doba je od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin.

Předprodej na stadionu

Předprodej na pokladnách v Edenu je v plném proudu. Pokladny u trati (u vstupu číslo 4, v ulici Pod Altánem) mají následující otevírací dobu:
pátek22. 7. 201612:00 - 18:00
pondělí
25. 7. 201612:00 - 18:00
úterý26. 7. 201612:00 - 18:00
středa27. 7. 201613:00 - 19:00

Prodej vstupenek v den utkání

V den utkání (čtvrtek 28. července od 19:00) budou otevřeny pokladny u vstupu číslo 4 od 10:00 a u vstupu číslo 2 od 15:00. V den utkání je možné zakoupit i permanentní vstupenky na sezonu 2016/2017, jejich prodej však končí hodinu před utkáním, tedy v 18:00.

Nezapomeňte

Slevy na vstupné musejí být v den zápasu uplatněny na pokladnách nejpozději 90 minut před výkopem zápasu, tedy do 17:30. Omezení se týká všech, kdo chtějí využít studentskou slevu, slevu pro seniory, slevu pro členy Odboru přátel nebo Fanklubu a slevu pro držitele průkazů ZTP/TP.

Pro možnost využití vyjmenovaných slev prosím využijte možnosti předprodeje, případně včasný nákup nejpozději 90 minut před začátkem zápasu v den utkání. Slevy do sektoru pro rodiče s dětmi, slevy pro vozíčkáře a dětské vstupenky zůstávají v nabídce bez časového omezení.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články