Juniorka zakončila turnaj v Číně výhrou 2:0

Juniorka má za sebou povedený turnaj v Číně s celkovou bilancí dvě výhry a jedna remíza. V posledním utkání turnaje zvítězila 2:0 nad týmem Shanghai Quanyun.
Shanghai Quanyun - SK Slavia Praha 0:2 (0:2)

Branky:
11. Žežulka, 27. M. Lauricella

Sestava:
Lisa - Pardubský, Žežulka, Mareš, Schulz - A. Lauricella, Krejdl, Čermák, Bucha - Badocha, Veselý
Střídali: Stropek, Vyskočil, Pek, Beňo, Král, Vávra, Vejvar, M. Lauricella, Toman

"V posledním zápas turnaje jsme se utkali s výběrem kantonu Shanghai. Se soupeřem i klimatem (37 stupňů a 90% vlhkost vzduchu) jsme se vyrovnali velmi dobře a po brankách Žežulky a Marca Lauricelly jsme zvítězili 2:0. První branka padla po rohovém kopu, druhá pak po krásné akci z pravé strany. Vytvořili jsme si i několik dalších šancí, které zůstaly nevyužity. V obou poločasech nás podrželi oba brankáři Lisa a Toman a i díky nim zůstalo naše konto čisté," zhodnotil poslední utkání trenér Pavel Řehák.

"V nabitém zápasovém programu se díky organizátorovi turnaje SFA (Shanghai football association) a našemu vlastníkovi, společnosti CEFC, podařilo naší výpravě navštívit kulturní památky, které jsou zahrnuty do světového kulturního dědictví. Vedoucí výpravy, sportovní ředitel mládeže Jiří Plíšek, se zástupcem našeho majitele panem Zhang Shiyang absolvovali společenskou večeři s prezidentem SFA, kde také diskutovali o vzájemné spolupráci mezi SFA a klubem SK Slavia Praha. SFA velmi pozitivně hodnotila naše vystupování jak po sportovní, tak po společenské stránce, chválila reprezentaci našeho klubu a těší se na další konfrontace v různých věkových kategoriích," pochválil pořadatele turnaje a také své hráče trenér Pavel Řehák.

Výsledky předchozích zápasů na turnaji v Číně:

Jiangsu Suning - SK Slavia Praha 2:2 (2:2)

Branky: 35. Pardubský, 41. Žežulka

Sestava:
Lisa - Pardubský, Žežulka, Mareš, Schulz - Krejdl, Bucha, Král, Čermák - Badocha, M. Lauricella 
Střídali: Veselý, Vejvar, A. Lauricella, Vávra, Pek, Stropek

Shanghai SIPG - SK Slavia Praha 0:2 (0:1)

Branky: 27. Vávra, 76. Badocha

Sestava:
Toman - Pardubský, Stropek (80. Žežulka), Vyskočil (46. Mareš), Pek (46. Schulz) - Král (46. Krejdl), Beňo, A. Lauricella (46. Bucha), Vávra (46. Čermák) - Veselý (60. Badocha), Vejvar (60. M. Lauricella)

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články