Slávistky ve středu vstoupí do Ligy mistrů

KYPR/PAFOS - Úterní podvečer patřil na stadionu v Pafosu fotbalistkám Slavie, které pod vedením trenéra Pavla Medynského absolvovaly předzápasový trénink. Ve středu od 18:00 hodin je totiž čeká první zápas v Lize mistrů proti Apollonu Ladies FC.
Slávistky netradičně na místo středečního zápasu odcestovaly už v pondělí ráno, tedy více než dva dny před zápasem. „Vedení Slavie nám vyšlo hodně vstříc, že jsme tu mohli být od pondělí. Nikdo to nebere jako dovolenou, i když je tu krásné počasí a prostředí, ale jsme tu kvůli fotbalu a chceme dokázat, že umíme hrát Ligu mistryň. Jsme připraveni," hlásí z Kypru trenér slávistek Pavel Medynský.

Apollon prošel do hlavní fáze ženské Ligy mistrů z kvalifikace, jedná se o kyperského mistra. „Očekávám, že holky nepromarní ani vteřinu zápasu a budou makat na 1000 %, protože se celý rok snaží něco dokázat, a to být nejlepší v lize a díky tomu pak mohou hrát Ligu mistryň, kde zápasy jsou nádherné a mají svou atmosféru,“ pokračuje kouč.

Jak se dají vůbec sehnat informace o soupeři, který je pro české fanoušky a fotbalovou veřejnost téměř neznámý? „Celý realizační tým sháněl informace, vždy se dá něco najít, ale to, co jsme přesně potřebovali, jsme nenašli. Budeme hodně spoléhat na svou hru a vštípit soupeři náš styl a překvapit ho naší kvalitou. Holky na to rozhodně mají,“ zakončil kouč.

Jak do nového ročníku Ligy mistryň slávistky vstoupí, to uvidíme ve středu po 18. hodině. Loni došly až do čtvrtfinále a udělaly českému fotbalu obrovskou reklamu.


Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články