Informace pro fanoušky na zápas se Zlínem

PRAHA – Jedete podpořit Slavii v posledním podzimním utkání epojisteni.cz ligy do Zlína? Přečtěte si informace o prodeji vstupenek a organizaci zápasu. Z Prahy vyjíždí tři autobusy fanoušků, ještě stále se můžete přihlašovat na organizovaný výjezd autobusem.
Zápas má výkop ve 20:15, brány stadionu se otevírají v 18:45. Pro slávistické fanoušky je vyhrazen sektor hostů F na severní tribuně, do kterého je vstup okolo pokladny č. 5, kde se budou prodávat vstupenky výhradně do našeho kotle. Cena jednoho lístku je 80 korun. Přístup k pokladně a sektoru je z ulice Vývoz.

Pokud nechcete jít přímo do kotle, doporučujeme využít vedlejší sektory C a D na severní tribuně. Přístup k nim je opět z ulice Vývoz, okolo pokladny č. 4. Vstupenky do těchto sektorů stojí 80 korun a je možné si je zakoupit i předem přes internetový prodej Ticketportalu

U vstupu budou prováděny namátkové kontroly na požití alkoholu, upozorňujeme fanoušky, že pokud u nich při bezpečnostní kontrole bude nalezena pyrotechnika, budou předáni Policii ČR. Doporučujeme seznámit se s návštěvním řádem stadionu.

Na utkání vypravuje dva autobusy Tribuna Sever, kapacita zájezdu už je naplněna, ale můžete se hlásit na výjezd Fanklubu, do čtvrtka 20 hodin na emailu vyjezdy@slavia.cz anebo v pátek přímo u autobusu. Cena je 450 korun a odjezd autobusu je v pátek v 15:30 z Edenu.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články