Informace pro fanoušky cestující do Jablonce

PRAHA – Slavia hraje v pondělí poslední podzimní zápas HET ligy na venkovním hřišti. Pokud se chystáte do Jablonce, lístky si můžete koupit ve fanshopu v Edenu během pondělního dopoledne, anebo přímo v Jablonci.
Cena za lístek do sektoru hostů je 150 korun. Lístky je možné koupit ještě během pondělí ve fanshopu v Edenu. Vstupenky budou v prodeji od 10 do 13 hodin, platba je možná pouze v hotovosti.

Kapacita sektoru pro hosty na jižní tribuně je 387 míst, zatím se prodalo 100 vstupenek. Zbylé lístky budou v prodeji pouze na pokladně u sektoru hostů 90 minut před utkáním, tedy od 16 hodin. Ve stejný čas se otevírá i vstup na stadion.

Přístup k sektoru hostů je z Vrkoslavické ulice, parkování je možné na parkovišti Kauflandu nedaleko stadionu. 

Doporučujeme všem fanouškům včasný příchod na stadion, aby se vyhnuli frontám na vstupenky a bezpečnostní kontrolu. Doporučujeme seznámit se s Návštěvním řádem stadionu, při vstupu na stadion bude kladen důraz na bezpečnostní prohlídky a bude probíhat namátková dechová zkouška na alkohol.


Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články