U16: Prvenství z Nizozemska

O prodlouženém velikonočním víkendu cestoval tým U16 na turnaj do Nizozemska. Na turnaji neobdržel tým Petra Mikolandy jedinou branku a do Česka dovezl zlaté medaile!
V úvodním duelu turnaje sešívaní branku nevstřelili a s celkem AD Den Haag remizovali 0:0. Ve druhém zápase byl soupeřem švédský tým Västerás SK, ten Slavia porazila jasně 5:0 díky trefám Adama Touly, Lukáše Hroníka, Jakuba Křišťána, Martina Šuberta a Jakuba Štěpničky. Základní skupinu uzavřel tým U16 zápasem s Twente. Také třetí utkání skončilo výhrou 5:0! Tentokrát se Adam Toula prosadil hned dvakrát, další branky přidali František Matys, Jan Kulhavý a Martin Šubert. Ze základní skupiny A tak sešívaní postoupili z prvního místa!

Ve finále byl soupeřem belgický KV Mechelen. Díky zásahům Karla Hrubeše a Martina Douděry Slavia U16 svého soupeře porazila 2:0 a získala první místo!

Výsledky

Skupina A

SK Slavia Praha - AD Den Haag 0:0
SK Slavia Praha - Västerás SK 5:0 (2:0)
Branky:
Toula, Hroník, Křišťan, Štěpnička, Šubert
SK Slavia Praha - FC Twente 5:0 (0:0)
Branky:
2x Toula, Matys, Kulhavý, Šubert

Finále

SK Slavia Praha - KV Mechelen 2:0 (0:0)
Branky:
Hrubeš, Douděra 

Hned šest hráčů se dostalo do nominace českého národního týmu U16 na Turnaj čtyř zemí v Rumunsku, kde kromě domácího celku změří Česko síly s Nizozemskem a Polskem. Nominováni byli Jan Sirotník, David Štětka, Jakub Křišťán, Lukáš Hroník, Martin Douděra a Adam Toula.

Aktuálně

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Kapitán Škoda: Titul je zasloužený

včera
​​„Titul jsme vyhráli zaslouženě," měl po závěrečném hvizdu v Ostravě jasno kapitán Milan Škoda, který si navíc připsal 200. ligový start v sešívaném.

Další články