V Edenu s Dynamem Kyjev 7. srpna

Domácí utkání 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev odehrajeme v Edenu v úterý 7. srpna od 19:30.

K prvnímu zápasu 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev nastoupíme doma v Edenu v úterý 7. srpna od  19:30. Utkání bude přímým přenosem vysílat O2 TV Sport. Permanentkáři mají na utkání vstup zdarma. 

Odvetu v Kyjevě odehrajeme v úterý 14. srpna od 18:30. Informace o ceně a systému předprodeje vstupenek zveřejníme, jakmile je budeme mít k dispozici. Slavia opět ve spolupráci s cestovní agenturou Invia nabídne fanouškům možnost koupit si letecký zájezd s týmem, odlet bude v pondělí 13. srpna a návrat ve středu 15. srpna. Přesné informace o ceně zájezdu a pokyny k přihlašování přineseme v nejbližších dnech.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články