Slavia pořádá zájezd do Petrohradu

První výjezd v rámci skupiny C čeká Slavii první říjnový týden do Petrohradu. Klub nabízí fanouškům možnost koupit si zájezd a cestovat letadlem s hráči.

Zájezd s klubem

Slavia ve spolupráci s cestovní kanceláří Invia nabízí fanouškům možnost cestovat letadlem s týmem. Odlet do Petrohradu je v úterý 2. října cca v 16 hodin, návrat je v pátek 5. října okolo 12. hodiny. 

Cena zahrnuje letenku, letištní taxy, transfery z letiště na hotel, z hotelu na stadion, ze stadionu na hotel a z hotelu na letiště, dále 3 noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu Park Inn se snídaní, pobytové taxy a vstupenku na zápas buď do sektoru hostů nebo na hlavní tribunu.

Cena nezahrnuje vízum do Ruska v ceně 3 100 Kč. Pro vyřízení víza je nutné dodat pas (osobně nebo kurýrem) nejpozději do 19. 9. na adresu Linda Nárožníková, CK Invia International, Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha 4. Spolu s pasem dodejte i 1 ks pasové fotografie a vyplněný a podepsaný formulář, který obdržíte emailem po rezervaci zájezdu. Pas musí být platný minimálně 6 měsíců a musí v ním být minimálně dvě volné stránky (nemusí být u sebe).

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji: 18 373 Kč

Cena na osobu v jednolůžkovém pokoji: 19 640 Kč

K zájezdu je možné doobjednat dva výlety, termín přihlášení je do 27. září. Pro pořádání výletu je nutný minimální počet 20 osob.

1) Prohlídka lodi Aurora, prohlídka města, prohlídka Ermitáže, čtvrtek 4. října, délka trvání zhruba 6 hodin -  2300 Kč /osoba

2) Kateřinský palác včetně Jantarové komnaty a parku, středa 3. října, délka trvání zhruba 6 hodin-  2 200 Kč /osoba

Přihlašování na zájezd probíhá výhradně přes cestovní kancelář Invia na emailu rezervace-local@invia.cz. Při rezervaci uveďte celá jména a příjmení účastníků, typ vstupenky na zápas (hlavní tribuna nebo sektor hosté), žádost o zařízení víza (bude započteno do koncové ceny), zájem o výlet (bude započten do koncové ceny). Následně vám bude zaslána smlouva k podpisu.

Vzhledem k nutnosti vyřízení víz se bude možné na zájezd přihlašovat pouze pod podmínkou, že fanoušci stihnou dodat svůj cestovní pas do 19. 9. na adresu Invie uvedenou výše.

Fanoušci, kteří se zúčastní všech tří zájezdů (Petrohrad, Kodaň, Bordeaux) budou mít slevu na letenku na poslední zájezd do Bordeaux.

Zájezd s Fanklubem

Fanklub pořádá dvě varianty leteckého zájezdu do Petrohradu, první od 4. do 5. října za cenu 10 999 korun (cena se může měnit), druhý v termínu od 4. do 6. října za cenu 9 990 korun (cena se může změnit). Podrobné informace a přihlašování provádějte přes odkazy na jednotlivé zájezdy.

Zájezd s Odborem přátel

Odbor přátel pořádá dvoudenní letecký zájezd do Petrohradu v termínu 3. - 5. října za cenu 9 890 korun. Více informací k zájezdu a možnost přihlásit se najdete zde.

Vyřízení víz

Klub bohužel fanouškům, kteří cestují individuálně, nemůže být nápomocen se zařízením víz do Petrohradu. Fanouškům doporučujeme obrátit se na cestovní agentury, které pro ně zprostředkují všechny potřebné dokumenty a víza jim zařídí přímo na ambasádě Ruské federace. 

Pro udělení víza je nutné mít cestovní pas platný ještě nejméně 6 měsíců s nejméně dvěma volnými stránkami, pasovou fotografii, vyplněnou žádost o udělení víza vytištěnou z webových stránek visa.kdmid.ru, cestovní pojištění platné po celou dobu pobytu v Rusku a Potvrzení o přijetí zahraničního turisty opatřené razítkem a podpisem oprávněné osoby (cestovní kanceláře nebo hotelu) v Rusku. Uvedené potvrzení pro vás může vystavit hotel nebo schválená cestovní kancelář, která pořádá zájezdy do Ruska.

Vstupenky na zápas

Pro fanoušky hostů je vyčleněna kapacita téměř 3 000 míst na horním ochozu. Cena vstupenky by se měla pohybovat okolo 160 korun (bude upřesněno). Vstupenky do sektoru hostů se budou prodávat pouze v Praze v Edenu v termínu od 25./ 26. září do pondělí 1. října. V Petrohradu nebude možné lístky do sektoru hostů koupit. Jakmile budeme mít konkrétní informace k prodeji lístků, budeme fanoušky informovat.

Aktuálně

Slavia se připojila k programu Fotbalem k přátelství

dnes
Sešívaná mládež se zúčastní mezinárodního programu Fotbalem k přátelství. Červenobílé a Českou republiku bude reprezentovat čtveřice – Aneta, Mikuláš, Marek a Martin z ročníků 2006 a 2007.

Kupujte vstupenky na Olomouc

dnes
V sobotu 27. dubna v 17:00 přivítáme na Sinobo Stadium tým z Olomouce. Vstupenky jsou v předprodeji online.

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Další články