Puma, Sportisimo a Slavia oznámily dlouhodobou spolupráci

PUMA, SPORTISIMO s.r.o. a SK SLAVIA PRAHA oficiálně oznámily dlouhodobé partnerství spojující nejstarší český fotbalový klub, světového giganta ve výrobě sportovního vybavení a největšího maloobchodního prodejce sportovního vybavení ve střední a východní Evropě.

PUMA a SPORTISIMO se v průběhu jarní sezony stanou oficiálními partnery klubu a také jeho globálními dodavateli a licenčními partnery. PUMA tak ve Slavii střídá značku Umbro.

PUMA a Slavia obnovují úspěšnou spolupráci ze závěru 70. a 80. let, kdy červenobílý dres s hvězdou od této značky oblékaly takové osobnosti jako Dušan a Peter Herdovi, Ivo Knoflíček, Pavel Řehák či Luboš Kubík.

Klub provedl výběrové řízení, oslovil desítku světových sportovních značek a obdržel řadu nabídek. Pro spolupráci s Pumou a Sportisimem se klub rozhodl vzhledem ke komplexnosti jejich nabídky. Ta se totiž zaměřila nejen na A-tým, ale i na rozvoj celé mládežnické akademie a podporu péče o fanoušky. Ti budou mít postupně možnost koupit si dresy a další suvenýry nejen ve fanshopu na stadionu, ale i v síti prodejen SPORTISIMO.

„Nově uzavřený kontrakt na sportovní vybavení s Pumou a Sportisimem je pro Slavii nejlepší v celé historii. Těší nás, že můžeme být vlajkovou lodí tak renomovaných značek,” uvedl předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

„Jsme velice rádi, že se nejstarší český fotbalový klub SK Slavia Praha rozhodl pro spolupráci se značkou PUMA. V regionu střední a východní Evropy se jedná o náš klíčový projekt,“ řekl Jan Sochor, generální ředitel PUMA pro východní Evropu.

„Příchod tak renomované společnosti, kterou PUMA bezesporu je, jsme si v rámci A-týmu velmi přáli. Kvalitní tréninkové, zápasové a vůbec sportovní vybavení je pro nás naprosto stěžejní v každodenní práci a jsem si jistý, že PUMA společně se společností SPORTISIMO nám vytvoří naprosto špičkový servis,“ pochvaluje si trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Nového významného klubového partnera vítají také samotní hráči. „Se společností PUMA už delší dobu spolupracuji a jejich péči si nemůžu vynachválit. Mám radost, že nyní bude působit i ve Slavii, a věřím, že společně dosáhneme velkých úspěchů,“ těší odchovance Slavie Jaromíra Zmrhala.

Kvůli důkladnému výběrovému řízení uzavřela Slavia kontrakt s Pumou a Sportisimem v závěru roku 2018. Slavnostní představení nových dresů a vybavení PUMA bude realizováno na přelomu února a března letošního roku. Následné komplexní přestrojení všech mužstev od A-týmu po nejmenší děti se uskuteční v průběhu měsíce března 2019. Současně si také fanoušci budou moci koupit novou výbavu Puma jak ve fanshopu v SINOBO Stadium, tak v prodejnách řetězce SPORTISIMO.

SK Slavia Praha byla založena již v roce 1892, a je tak nejstarším fotbalovým klubem v České republice. V průběhu historie získala 18 ligových titulů, ten poslední v sezoně 2016/17. Na její soupisce se objevila řada špičkových fotbalistů, z nichž se stali úspěšní reprezentanti, hráči prestižních zahraničních soutěží či později renomovaní trenéři.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. PUMA je známá jako výrobce fotbalové obuvi – za dobu své existence sponzorovala mnoho významných fotbalistů, z nichž se již staly legendy či jsou ještě stále aktivní (např. Pelé, Eusébio, Johan Cruijff, Lothar Matthäus, Gianluigi Buffon, Romelu Lukaku, Antoine Griezmann nebo Luis Suárez). V současnosti obléká světové velkokluby jako Arsenal FC, Borussia Dortmund či AC Milán. PUMA je také dlouhodobým hrdým partnerem české fotbalové reprezentace.

SPORTISIMO s.r.o. je největší sportovní řetězec v regionu střední a východní Evropy zaměřený na sportovní vybavení, oblečení a obuv pro všechny věkové kategorie. Aktuálně mohou zákazníci nakupovat ve více než 160 kamenných prodejnách v ČR, Rumunsku, Polsku a na Slovensku. Díky e-shopu je samozřejmostí možnost nákupu kompletního sortimentu nejen v zemích, kde má Sportisimo své prodejny, ale i ve všech ostatních zemích EU. Součástí nabídky SPORTISIMA je i specializovaný e-shop www.sportisimopro.cz, který poskytuje vybavení a servis pro profesionální i amatérské sportovní kluby, školy a další organizace nejen v rámci ČR.

Aktuálně

V sobotu od 14:00 derby žen

včera
​Po výhře nad Pardubicemi 9:1 čeká slávistky v sobotu od 14:00 na domácí půdě derby pražských S. V zápase se bude bojovat o první místo v tabulce.

Hráči na hostování: Petar Musa poprvé skóroval

včera
Jak se v uplynulých dvou kolech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Náskok je příjemný. Do konce sezony máme pět cílů

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Zlínem o náročnosti utkání, netradičním rozestavení, vyrovnání 75 let starého rekordu v neporazitelnosti i blízkosti zisku třetího titulu v řadě.

Další články